ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2018 | 13:00

Кропивницький: як виглядає вiддiлення консервативної гiнекологiї пологового будинку № 1 пiсля ремонту. ФОТО

Кропивницький: як виглядає вiддiлення консервативної гiнекологiї пологового будинку № 1 пiсля ремонту. ФОТО

Сьогоднi, 14 вересня, презентували вiддiлення консервативної гiнекологiї пологового будинку № 1. На презентацiї були присутнi мiський голова Андрiй Райкович та секретар мiськради Андрiй Табалов.

У цьому вiддiленнi медичну допомогу отримують жiнки  iз запальними захворюваннями сечостатевої системи, доброякiсними  та злоякiсними новоутвореннями жiночих статевих органiв, порушенням  оварiально-менструального циклу, безплiддям, iз загрозою переривання вагiтностi до 12 тижнiв; позаматковою вагiтнiстю, раннiм гестозом вагiтних. 

«Мiська влада надала нам кошти – 345 тисяч гривень на автомобiль. Ми його уже придбали. Машина  спецiально обладнана. Вона багатофункцiональна. Плануємо нею перевозити аналiзи та за потреби, наших пацiєнток», – наголосила головний лiкар перинатального центру Людмила Романiв.

Вiдiлення консервативної гiнекологiї розраховане на 20 лiжок. Зараз тут ще жiнок немає.

На проведення капiтального ремонту використали кошти iз мiського бюджету, а саме: на капремонт операцiйного блоку  – 815,2 тисячi гривень, на ремонт вiддiлення – 1486,2 тисячi гривень.

Мiський голова був приємно вражений вiд побаченого. Тому i закликав жiнок бiльше  народжувати.

«За останнi роки кiлькiсть абортiв набагато зменшилась. У 2003 роцi у вiддiленi зробили 500 абортiв. А ось пiсля об’єднання з другим пологовим будинком їх було 80, i то через певнi медичні показання. Зараз дуже свiдома молодь. I ми цим пишаємося», – зауважила Людмила Романiв.

Також сьогоднi продемонстрували консультативно-полiклiнiчне вiддiлення з лiжками денного стацiонару. Туди приходять жiнки виключно на процедури.

У цьому вiддiленнi уже пiдготували мiсце для жiночої консультацiї. До кiнця року її мають туди перевести.

Головний лiкар показала також зелениий куточок на подвiр’ї пологового будинку. Вiн з’явився тиждень тому. Там росте клен та розміщена iнсталяцiя з родиною лелек.

772 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.