ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.09.2018 | 11:33

Кропивницький: як виконуються вимоги мешканцiв одного iз будинкiв на Жадова. ФОТО

Кропивницький: як виконуються вимоги мешканцiв одного iз будинкiв на Жадова. ФОТО

Вчора, 19 вересня, пройшла зустрiч мешканцiв вулицi Жадова 21, корпус 2,3 з депутатом цього округу Андрiєм Табаловим, заступником начальника управлiння ЖКГ Тетяною Савченко та очiльницею мiського водоканалу Валентиною Давидчук.

Як раніше повідомляв РК, у червнi голова управлiння ОСББ Тетяна Джулай вiд iменi мешканцiв перелiчила першочерговi завдання, якi потрiбно виконати задля благоустрою їхнiх будинкiв i двору. Вона наголосила на шести пунктах: змiна водостiчної системи, переобладнання каналiзацiї, замiна труб у пiдвалах, перемiщення смiттєвих контейнерiв, вiдключення будинкiв вiд централiзованого опалення та асфальтування внутрiдворової дороги.  Зараз частину пунктiв виконали. А саме: перенесли смiттєвий майданчик, вiдновили мережi зовнiшнього освiтлення у дворі та замiнили труби водопостачання.

«Одразу на другий день пiсля зустрiчi до нас приїхали представники iз ЖКГ, «Благоустрою», «Екостайлу» зробили вимiри i перенесли смiттєвi контейнери. Вiдновили також освiтлення. I ще замiнили труби водопостачання. Ми не думали, що це так буде складно, але усе зробили. I також пiдняли каналiзацiйнi люки. Ми дуже радi i вдячнi цьому», – зазначила голова управлiння ОСББ Тетяна Джулай.

Наступного року там планують реконструювати ливневу каналiзацiю та заасфальтувати прибудинкову територiю.

«Асфальтувати прибудинкову територiю будемо тiльки після того, коли замiнемо усi необхiднi комунiкацiї. Тому зараз i замiнюємо каналiзацiйнi вiдводи», – додала панi Джулай.

Депутат округу запевнив, що нині виготовляють проектно-кошторисну документацiю щодо ливневої системи.

«Наступного року плануємо вирiшити це питання. Я особисто буду його контролювати, як i те, щоб у бюджет ЖКГ заклали кошти на реконструкцiю. Те ж i з асфальтуванням. Думаю, закладемо кошти у бюджет i на це. Менi з вами дуже приємно працювати. Дякую за вашу активнiсть», – зазначив Андрiй Табалов.

Також депутат повiдомив мешканцям будинку, що їхнiй проект на «Громадський бюджет» про фiтнес-мiстечко – перемiг. Тому наступного року там з’явиться нова локацiя.

823 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.