ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2020 | 15:48

Кропивницький: як в "Укртелекомі" стягнули одну копійку боргу з 81-річної пенсіонерки

Кропивницький: як в "Укртелекомі" стягнули одну копійку боргу з 81-річної пенсіонерки

Із 1 жовтня 2019 року монети 1, 2 та 5 копійок перестали бути платіжним засобом. Відповідно, їх вилучили з готівкового обігу.

Проте в "Укртелекомі" досі нараховують і стягують заборгованість в одну копійку. Про це журналістам РК розповів кропивничанин Юрій Данільченко.

"У жовтні минулого року моя мама вирішила відмовитися від користування домашнім стаціонарним телефоном. Оскільки вона – жінка похилого віку, їй – 81 років, тож, досить складно пересуватися, вона попросила мене вирішити це питання. В "Укртелекомі" повідомили: аби відмовитися від послуги, слід приїхати безпосередньо абоненту. А, аби я владнав це питання, то мені слід пред'явити нотаріально-завірений документ, який підтверджує той факт, що я її син. У результаті, мама вирішила через кілька днів персонально туди дістатися, попри те, що їй це фізично непросто", – зазначив чоловік.

За його словами, жінка закрила повністю рахунок, розрахувавшись за користування телефоном за жовтень. 

І ось у листопаді їй надійшов лист від "Укртелекому".

"Прийшло повідомлення про оплату рахунку. У ньому йшлося про заборгованість станом на перше листопада, що становила... одну копійку", – наголосив пан Юрій.

Відвідавши відділення, чоловік дізнався, що минулого разу жінка не доплатила саме копійку.

"Я запитую: "І що ж тепер робити?". Кажуть: "Треба заплатити". А у банкоматах копійки не приймають, тільки від п'яти гривень. Той термінал, що стояв у відділенні, як мені сказали, не працював. Тож я пішов до іншого. І сплатив 10 гривень", – зазначив кропивничанин.

РК звернувся до "Укртелекому" за коментарем, звідки взялася заборгованність.

"Перевірили інформацію, бачимо, що абонент вніс останню оплату без однієї копійки, таким чином, вона і залишається на його рахунку у якості боргу. За детальною інформацією рекомендуємо звернутися до центру обслуговування абонентів у вашому населеному пункті", – йдеться у повідомленні.

У результаті, питання щодо того, як можна сплатити заборгованність в одну копійку, залишилося відкритим.

778 1
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.