ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.12.2019 | 11:51

Депутат двох Кропивницьких округів: Мені пощастило, що маю справу з небайдужими й активними людьми

Депутат двох Кропивницьких округів: Мені пощастило, що маю справу з небайдужими й активними людьми

Учора, 19 грудня, у прямому ефірі суспільного телебачення UA:Кропивницький про свої досягнення звітував депутат першого та сорок другого міських округів Андрій Табалов. Раніше у такому ж форматі він уже розповідав про свою роботу на посаді секретаря міської ради Кропивницького. Цього разу мова йшла про те, що зроблено та про плани на найближче майбутнє на виборчих округах на Жадова та Великій Балці.

"Основні проблеми, які ми спільно з громадою вирішуємо разом на ввірених мені округах, – це  благоустрій території та всебічна підтримка громадських ініціатив. Стосовно останнього, мені пощастило, що маю справу з людьми небайдужими і досить активними", – зауважив депутат Табалов.

Він розповів, як по вулиці Генерала Жадова, 28, корпус 1 удалося капітально відремонтувати прибудинкову територію, що 27 років доти не ремонтувалася жодного разу.

Допомагає не розслаблятися, наголосив депутат, так звана "народна прийомка", це коли мешканці мікрорайону беруть участь у втіленні в життя проєктів і разом приймають готовий об’єкт.

Андрій Табалов деталізував ідею розробки загальноміської програми "Затишний двір".

"Вона не нова, це та програма, за якою депутати фракції "Наш край" у міськраді Кропивницького працюють усю свою каденцію. Ми її вирішили дещо розширити і масштабувати на все місто. Її основна "фішка" – у комплексності: виборці разом із депутатом та проєктантом обговорюють усі нюанси від прибудинкової території до освітлення та озеленення. Потім постійно контролюють виконання цих робіт. І у підсумку отримують цілий затишний двір", – пояснив обранець.

Стосовно роботи на власних округах, то пишатися є чим. Це і благоустрій котлованів, які заважали місцевим десятками років, і допомога дитячому садку, і налагодження взаємодії поліції та мешканців округу, і реалізація проєктів у рамках програми "Громадський бюджет-2019", і встановлення спортивного майданчика з сучасними вуличними тренажерами, і суботники, і ремонти ліфтів. Нарешті, масові свята на першому окрузі.

Чимало зроблено на окрузі № 42.

«Велика Балка – непростий мікрорайон: зі своїми проблемами, які накопичувалися роками. Але у 2015 році я взявся за цей округ, і спільними нашими зусиллями він із околиці поступово перетворюється на гарний, затишний куточок міста», – зазначив Андрій Табалов.

Він визнає, що однією з найгостріших проблем мікрорайону є відсутність там аптечних пунктів. Та нещодавно місцевий житель виявив ініціативу на власній ділянці землі збудувати аптеку. Люди добре сприйняли таке рішення. У них є підстави довіряти своєму депутату, котрий у нинішньому році сприяв тому, аби капітально відремонтувати мережі вуличного освітлення вулиці та провулку Олександра Матросова, освітлити дитячо-спортивний майданчик на розі вулиць Шевченка та Світлої, герметизувати дворові колодязі будинку за адресою Студентський бульвар,18, замінити ліхтарі на економні світлодіодні по вулиці Чайковського, капітально відремонтувати внутрішньобудинкові інженерні мережі водопостачання, водовідведення, теплопостачання з проведенням реконструкції насосної установки для підкачки води на верхні поверхи будинку за адресою вулиця Михайлівська,1 тощо.

Зроблено чимало, але попереду – ще більше роботи, зізнався депутат Табалов.

429 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.