ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.06.2019 | 14:51

Кропивницький: як для бійців-ветеранів провели психологічний тур на узбережжi Пiвденного Бугу. ФОТО

Кропивницький: як для бійців-ветеранів провели психологічний тур на узбережжi Пiвденного Бугу. ФОТО

Кропивницький пси-тур для ветеранiв розбив табiр на узбережжi Пiвденного Бугу. Це вже традицiйний захiд для ЦРВ "Коловорот" та волонтерсько-ветеранського центру "СМАйЛ". 

Активний вiдпочинок з елементами екстриму моделює етапи розвитку комунiкацiї в групi. Напруження вiдступає пiд тиском зовнiшнiх обставин, на змiну йому приходить бажання дiлитися враженнями та здiбнiсть краще вiдчувати емоцiйний контекст спiлкування, наприклад, iронiю, сарказм, пустощi або висловлювання турботи.

"Цi днi були наповненi емоцiями, приємними враженнями, душевним спiлкуванням та особливими умовами польового табору. Саме це й об`єднує групи в пси-турах, збирає їх в цiкавих мiсцях, навколо спiльних, цiкавих справ", – розповів психолог ветерансько-волонтерського центру "СМАйЛ" Андрiй Фоменко.

Пiсля приготованого спiльно обiду група отримала можливiсть спробувати себе на туристичнiй байдарцi. Наступного ранку учасники вирушили до скелi, де їх очiкував iнструктор зi скелелазiння, який дав необхiднi для пiдйому настанови.

Це випробування група подолала достойно. Скелi – чудовий тренажер для сили духу. Якщо поєднати враження ветеранів, пiдйом по скельних виступах – це вивiльняє масу почуттiв, зокрема гостроти життя й водночас радiсть звершення.

322 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.