ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.03.2019 | 16:45

Кропивницький: іноземним студентам ДНМУ погрожували виселенням із гуртожитків

Кропивницький: іноземним студентам ДНМУ погрожували виселенням із гуртожитків

У Кропивницькому у Донецькому національному медичному уініверситеті працівники закладу тиснуть на іноземних студентів. На цьому сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції наголосив народний депутат Костянтин Яриніч.

"Працівники закладу змушують студентів звертатися до шахраїської агенції та самостійно з’ясовувати питання про стан оплати за навчання та віідповідний договір. Таким чином представники закладу намагаються захистити агенцію. Але студенти-іноземці не знають мови і вони не зможуть захистити себе. Також в агенції використовують пресинг на студентів. Змушують їх платити вдруге, у разі незгоди погрожують відрахуваннями. Тож, я буду захищати кожного студента", – наголосив Костянтин Яриніч.

І додав, в агенції погрожували студентам виселенням із гуртожитків. Умови ж, у яких проживають студенти, неприємно вразили депутата. Він переконався на власні очі: у кімнатах наскільки холодно, що іноземці змушені там працювати у верхньому одязі.

"Донецький національний медичний університет розташований на неконтрольованій території у місті Лимані Донецької області. Головна адміністрація та ректорат знаходяться у Краматорську. Попередній ректор був у Кропивницькому усього декілька разів, але керувати такою установою, як університет на відстані практично неможливо", – зауважив Костянтин Яриніч.
426 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.