ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2021 | 16:33

Кропивницький: депутати "Нашого краю" ініціюють скликання позачергової сесiї, аби завадити підняттю тарифів

Кропивницький: депутати "Нашого краю" ініціюють скликання позачергової сесiї, аби завадити підняттю тарифів

Депутатська група Кропивницької мiської ради вiд полiтичої партiї «Наш край» звернулася до мiського голови Андрiя Райковича щодо необхiдностi скликати позачергове засiдання сесiї. Йдеться про недопущення пiдняття тарифiв на комунальнi послуги.

«Днями перед Кропивницькою мiською радою вже вiдбувся мiтинг мешканцiв щодо пiдвищення тарифiв за комунальнi послуги. Містяни обурювалися цiнами на комуналку, зокрема, пiдвищенням тарифiв на водопостачання. Люди вимагають знизити тарифи на воду, адже вони й до 2021 року були найвищими в Українi.
В опалювальний сезон для Кропивницького стали нормою пориви водо- й тепломереж. Це означає – без тепла та води на тривалий час залишаються житловi будинки. Або iнший варiант – вода тижнями тече вулицями мiста. Окрема проблема – вiдновлення дорiг пiсля лiквiдацiї аварiй. Деякi вулицi Кропивницького стабiльно в станi «лiквiдацiї» поривiв трубопроводiв.
Перспективи пiдвищення тарифiв на тепло прогнозованi – тепловики нашого мiста роками закликають споживачiв погасити мiльйоннi борги. Це означає, що неплатникiв та боржникiв у комунальних пiдприємств стане ще бiльше», – йдеться у зверненнi депутатiв. 

Звернення пiдписали Андрій Табалов, Вадим Дрига та Валерій Шутка.

Читайте також: У Кропивницькому вимагають зменшити тарифи на воду та звільнити Романа Ілика

507 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.