ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.03.2019 | 11:23

Кропивницький джитсер Євген Скирда закликав пiдлiткiв займатися спортом. ВІДЕО

Кропивницький джитсер Євген Скирда закликав пiдлiткiв займатися спортом. ВІДЕО

Вiдомий у Кропивницькому засновник спортивного клубу «Борець» i тренер джиу-джитсу Євген Скирда звернувся до пiдлiткiв із закликом займатися спортом, зокрема бойовими мистецтвами, i припинити знущання над однолiтками. Вiдеозвернення записали за iнiцiативи керiвника обласного управлiння юстицiї Вадима Гуцула у рамках iнформацiйної кампанiї #СтопБулiнг.

«Євген Скирда – успiшний тренер джиу-джитсу, який виховав далеко не одного чемпiона свiту. Вiн достеменно знає на власному досвiдi, яке значення має сила. I його позицiя як лiдера думки має справити позитивне враження на свiдомiсть пiдлiткiв, якi зопалу мають звичку проявляти агресiю до оточуючих», – розповiв Вадим Гуцул.

Сам Євген Скирда погодився на пропозицiю взяти участь у записi без зайвих вагань. Як розповiв джитсер, нинi в соцiальних мережах i новинах досить часто можна зустрiти iнформацiю про випадки булiнгу.

«Найгiрше те, що дуже часто пiдлiтки з'ясовують стосунки не сам-на-сам, а нападають юрбою на слабшого. Така модель поведiнки свiдчить лише про духовну слабкiсть агресорiв. Та й взагалi фiзичну силу не раджу застосовувати, хiба що йдеться про ситуацiї, коли потрiбно захиститися або ж заступитися за когось», – вiдзначив Євген Скирда.

Також спортсмен звернувся до пiдлiткiв, якi страждають вiд цькувань. 

«Не мовчiть про свої проблеми у спiлкуваннi з однолiтками у школi чи на вулицi. Навчiться довiряти дорослим i дiлитися із ними своїми переживаннями. I ще одна моя порада: займiться собою, почнiть тренуватися. Розвинувши свої фiзичнi навики й вдосконаливши характер, ви помiтите, як проблема вирiшиться сама по собi», – додав спортсмен.


990 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.