ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.07.2019 | 12:14

Кропивницький: до якого рішення дійшли мiський голова Андрiй Райкович та працiвники ЖЕО № 2. ФОТО

Кропивницький: до якого рішення дійшли мiський голова Андрiй Райкович та працiвники ЖЕО № 2. ФОТО

Учора, 18 липня, у Кропивницькому очiльник мiста Андрiй Райкович спiлкувався з працiвниками ЖЕО № 2, завiдуючими будинками, керiвниками ОСББ. Про це ідеться на сайті міськради.

За iнформацiєю ГУ ЖКГ мiської ради на територiї ЖЕО 440 житлових будинкiв. Там створили 19 ОСББ. У нинішньому роцi, за кошти мiського бюджету виконали капремонт 7 лiфтiв на майже 420 тисяч гривень, капiтальний ремонт покрiвель на 11 об’єктах на 3 мiльйони 367 тисяч гривень, капiтальний ремонт внутрiшньодворових дорiг на 1 мiльйон 720 тисяч гривень, капiтальний ремонт внутрiшньобудинкових мереж.

"Наше з вами головне завдання – тримати мiсто чистим та охайним. Ми лише разом, у спiвпрацi можемо зробити Кропивницький комфортним для проживання мiстян", – зауважив Андрiй Райкович.

За зроблене люди подякували, i наголосили на питаннях, що потребують вирiшення. Серед першочергових – ремонт вулиць Єгорова та Гагарiна. Дорожнє покриття там у незадовiльному станi, поскаржились мiсцевi. Андрiй Райкович запевнив, ремонт дорiг є в програмi розвитку ЖКГ, i вони обов’язково будуть вiдновленi. Жителi однiєї з багатоповерхiвок, що по вулицi Можайського чекають капiтального ремонту даху. За словами заступника мiського голови Олександра Вергуна, цю роботу в наступному роцi виконають. Також люди просили допомоги у встановленнi дитячого майданчика, облаштування прибудинкових територiй та будiвництва тротуарiв.

454 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.