ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.03.2019 | 15:52

Кропивницький: для тренiнгового центру полiцiї передали обладнання на 20 тисяч євро. ФОТО

Кропивницький: для тренiнгового центру полiцiї передали обладнання на 20 тисяч євро. ФОТО

Сьогодні, 13 березня, представники консультативної мiсiї ЄС передали обладнання для тренiнгового центру полiцiї Кiровоградщини. Про це повідомили у секторі комунiкацiї полiцiї областi.

Захiд пройшов за участi начальника полiцiї Кiровоградської областi Романа Козьякова та спiвробiтникiв мобiльного пiдроздiлу КМЄС в Українi Крiстiана Калкара (Данiя), Iванни IльченкоСергеюса Кiрiченка (Литва), Єлiсея Мороза, Миколи Хомутовського, а також експерта з питань розвитку кадрiв/проектного менеджера Яни Вжещ.

У рамках реалiзацiї експерименту з упровадження нових форм та методiв роботи «Модель Головного управлiння Нацiональної полiцiї», який стартував у листопадi минулого року, європейськi партнери проводять для полiцейських тренiнги та надають пiдтримку із вдосконалення технiчного забезпечення вiдомства, що сприятиме пiдвищенню рiвня професiйної пiдготовки правоохоронцiв. Черговим кроком цiєї спiвпрацi стала передача представниками КМЄС тренiнговому центру полiцiї областi ще однiєї партiї обладнання загальною вартiстю 20 тисяч євро.

Пiдроздiл отримав ноутбуки, програмне забезпечення, iнтерактивну дошку, кримiналiстичнi набори, дактилоскопiчну плiвку для зняття вiдбиткiв пальцiв, аудiообладнання для проведення тренiнгiв та флiпчарти.

Ранiше, за пiдтримки консультативної мiсiї ЄС, примiщення центру обладнали новими меблями, IТ-обладнанням та iншими пристроями. Керiвник полiцiї Кiровоградщини подякував представникам КМЄС за активну спiвпрацю, надання допомоги та всебiчну пiдтримку у процесi реформування вiдомства.

«Поліпшення технiчного забезпечення сприятиме пiдвищенню професiйної пiдготовки особового складу i вiдповiдно ефективностi роботи полiцейських у питаннях попередження правопорушень та оперативного розкриття злочинiв. Iз допомогою наших стратегiчних партнерiв ми i надалi будемо вдосконалюватися, розвиватися, аби якiсно надавати громадi полiцейський сервiс та виконувати поставленi державою завдання», – зазначив Роман Козьяков.

Нагадаємо , у лютому на базi тренiнгового центру стартувала масштабна програма тренiнгiв для полiцейських Кiровоградщини, якi проводяться за участi експертiв iз Нiмеччини, Португалiї та Угорщини.

154 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.