ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.10.2019 | 15:17

Кропивницький: депутати міськради проголосували за компромісний текст звернення до Зеленського

Кропивницький: депутати міськради проголосували за компромісний текст звернення до Зеленського

Сьогодні, 4 жовтня, на позачерговій сесії міськради депутати розглянули питання «Про звернення мiської ради мiста Кропивницького до Президента України та Верховної Ради України».

Як раніше повідомляв РК, усього підготували два таких звернення – депутат Сергій Капітонов та депутати Валентна Яремчук та Олександр Цертій.

23 обранці проголосували за компромісний текст звернення. 

Секретар міської ради Андрій Табалов після закриття сесійного засідання зізнався, що задоволений роботою депутатів.

«До мене напередодні звернувся Сергій Капітонов із проханням зібрати позачергове засідання. Ознайомився з текстом, може, він і був трохи різкуватий, але ідея – правильна. Й ось сьогодні відбулася позачергова сесія, на яку прийшли 26 депутатів (після перерви – 24). Оскільки, на ранок з’явився альтернативний текст звернення до президента, депутати відразу не могли зорієнтуватися, за який проект голосувати.
Я пропонував не робити жодних перерв у роботі. Та добре, що не відтермінували це питання на завтра-післязавтра. І після перерви прийняли спільний проект.
Депутати нормально спрацювали, була конструктивна дискусія. Переміг здоровий глузд і прийнята нами заява влаштувала всіх.
Наступного тижня цей документ має надійти до Президента", – зазначив очільник депутатського корпусу.

Текст звернення:

«1. Заблокувати ухвалення нової редакції та не допустити продовження дії закону про особливий статус Донбасу без широкого громадського обговорення.

2. Не допустити місцевих виборів на окупованих територіях до моменту повного виведення російських окупаційних військ, роззброєння незаконних збройних формувань, відновлення контролю над кордоном України, забезпечення перехідного періоду терміном на один рік та відновлення повноцінної роботи на цих територіях українських ЗМІ. 

3. Не допустити відведення Збройних Сил України з укріплених позицій».

Нагадаємо, 2 жовтня на площі Героїв Майдану провели акцію "Ні – капітуляції". Всі виступаючі заявили свою позицію про несприйняття дій чинної влади спосовно підписання "формули Штайнмаєра". 

600 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.