ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.12.2019 | 15:14

Кропивницький: депутат Михайло Бєжан розповів про досягнення за рік. ФОТО

Кропивницький: депутат Михайло Бєжан розповів про досягнення за рік. ФОТО

Учора, 24 грудня, у «Krop:hub Кропивницький» прозвітував перед своїми виборцями депутат міської ради Кропивницького Михайло Бєжан. На зустріч прийшли мешканці 101-ого мікрорайону, волонтери та небайдужі містяни. Перед початком звіту активісти заспівали колядки та поставили невеличкий вертеп. 

«За 2019 рік узяв участь у 9-ти засіданнях сесії міської ради Кропивницького, крім цього за рік провів 7  засідань комісії з питань промисловості, транспорту, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів, очільником якої я і є. За цей рік провів понад 40 прийомів громадян,  у результаті яких подавав чимало звернень та запитів, а саме 79. Значна частина з них – це особисті та колективні запити на матеріальну допомогу для містян на 108 тисяч гривень», – зазначив Михайло Бєжан.

Звіт місцевий обранець розділив на чотири основні напрямки: робота на окрузі, культурно-просвітницькі заходи, волонтерська діяльність і допомога військовим та робота в комісії.

За словами Михайла Михайловича,  навесні на 101-ому мікрорайоні провели екотолоку. Фарбували стовпці та лавки,  саджали дерева. Тепер посеред мікрорайону красується справжня алея із декоративних слив. Минулого року вдалося відремонтувати прибудинкову територію біля будинків на провулку Університетському, 23/1, 23/2 та 25, а цього року з’явився рівненький асфальт і біля будинку 33 на провулку Університетському.

«Чимало за цей рік на мікрорайоні було і заходів для дітей. Підтримка заходів у бібліотеці – це вже традиція: тут і свято до Дня Святого Валентина, і майстер-класи до Дня захисту дітей, розваги та інтелектуальні ігри для дітей ледь не щотижня. Словом, наші бібліотекарі – невтомні та креатині трудівниці. Масштабне свято для дітей просто неба вдалося влаштувати влітку, були батути, аніматори, морозиво та море дитячого сміху і радості», – підкреслив місцевий обранець.

Нинішнього року неодноразово здійснювали благодійні покази історичних фільмів «Крути», «Чорний ворон», «Іловайськ 2014», «Кіно, що наближує Перемогу» та інші.

«Неординарною подією для Кропивницького став приїзд відомого письменника Василя Шкляра. Він встиг відвідати наших військових у Кіровоградському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни і бібліотеку на 101-ому, де ми подарували декілька книжечок з автографом автора», – зазначив Михайло Бєжан.

І додав, що не менш продуктивною була також робота в депутатській комісії.

«Я очолюю комісію міської ради міста Кропивницького з питань промисловості, транспорту, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів в межах своїх повноважень. Ми  у 2019 році провела сім засідань, на яких розглянули понад чотири десятки питань щодо розвитку промисловості, транспорту і зв'язку, торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування, захисту прав споживачів та цін.Так нам удалося розглянути чимало важливих питань: ліквідація торгівлі з рук у невстановлених місцях,  впорядкування встановлення та розміщення літніх майданчиків в місті, розглядали та опрацьовували питання стосовно дофінансування відреставрованої та розширеної арки; розглянули питання стосовно заборони зміни цільового призначення кінотеатру  «Зоряний» тощо. За ці роки активної депутатської роботи встиг багато освоїти, навчитися новому та здивуватися. Повірте, чимало моїх сил та сил членів моєї команди поклали на те, щоб зробити щось корисне для людей. Я щиро вдячний містянам за довіру  та підтримку, які встиг відчути за час свого депутатства, вдячний і за критику», – підкреслив Бєжан.  

594 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.