ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.07.2019 | 17:55

Кропивницький: чому міський голова знову відвідав об'єкт “Арка”. ФОТО

Кропивницький: чому міський голова знову відвідав об'єкт “Арка”. ФОТО

Сьогоднi, 11 липня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович проiнспектував хiд будiвництва об’єкта "Арка" по вулицi Ельвортi. Про це ідеться на сайті міської ради.

Нинi будiвельники продовжують бетонувати портали та пiдпiрну стiнку, аби вони були надiйними. Керiвник пiдрядних робiт Анатолiй Бєлявський розповiв, що вже за кiлька днiв портал, що з боку заводу "Гiдросила", почнуть облицьовувати спецiальним шлакоблоком. Також поступово зводять металеву огорожу, що поряд з "Аркою".

Паралельно будiвельники почали готувати дорожнє полотно пiд чорновий варiант покриття.

Пiсля iнспектування мiський голова звернувся до власникiв пiдприємств, що межують з будiвельним об’єктом, щоб вони прискорили процес наведення ладу на прилеглих територiях.

"Надзвичайно турбують питання благоустрою навколо "Арки". Цi питання треба вирiшувати набагато швидше та ефективнiше. Також треба забезпечувати фронт непередбачених робiт: укрiплення брустверiв, пiдпорнi стiни, привести до вiдповiдностi архiтектурну складову. Щоб цей об’єкт був не тiльки технiчно досконалим, а й щоб естетика вiдповiдала технiчному змiсту "Арки", – зауважив міський голова Андрiй Райкович. 

1083 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.