ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.10.2019 | 12:38

Кропивницький: чим завершилася зустріч мітингувальників із міським головою

Кропивницький: чим завершилася зустріч мітингувальників із міським головою

Сьогодні, 18 жовтня, як раніше повідомляв РК, представники Батьківської ради Кропивницького провели акцію протесту через малу кількість груп продовженого дня, низьку температуру у школах та дитсадках. Після цього вони передали свої вимоги та пішли на розмову до міського голови Андрія Райковича.

Попередньо до учасників акції вийшла начальниця управління освіти Лариса Костенко. За її словами, щодо груп продовженого дня, то виникає ажіотож на початку вересня, потім ситуація стабілізується. 

"Ми повинні ефективно використовувати ті кошти, які є. Система теплопостачання у Кропивницькому влаштована так, що аби ввімкнути тепло у садках, треба запустити котельні, які опалюють не тільки дитсадки, а й школи, будинки. Модульні котельні вже працюють, інші запустять у понеділок. У нас є рішення міськвиконкому про початок опалювального сезону, там є певні нормативи, відповідно до яких вмикаються котельні", – зазначила освітянська очільниця.

Учасники протесту зібрали підписи, де зазначили вимоги до міського голови, і передали йому цей документ. Очільник міста вислухав думку учасників заходу.

"Я почув кожного із вас. Пропоную зібратися через місяць. Я відпрацюю ваше звернення. Питання з теплом, як господар міста, ставлю на перший план. Я запропоную програму і у наступному році наша модернізація Кропивницького буде базуватися на тому, що будуть модульні блоки для комунального сегменту. Це питання стане першочерговим у реконструкції опалення міста", – зауважив Андрій Райкович.

Міський голова дав доручення Ларисі Костенко – перевірити, як працюють групи продовженого дня та який температурний режим у дитсадках. Своїй заступниці Наталії Дзюбі наказав перевірити технічні прилади у навчальних закладах.

506 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.