ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.08.2019 | 15:49

Кропивницькі батьки розповіли, скільки коштує зібрати дитину до першого класу

Кропивницькі батьки розповіли, скільки коштує зібрати дитину до першого класу

За кілька днів – початок нового навчального року. Ще є трохи часу, аби дозібрати дітей до школи. Більшість батьків уже встигли придбати все необхідне для навчання. Тому журналісти РК провели опитування серед кропивничан, які цьогоріч готували першокласників до навчального року. 

Поставили запитання "У скільки вклалися на збори першачків? І що саме купували?" та запропонували три варіанти відповідей – до тисячі гривень, до двох та понад дві тисячі гривень.

Загалом, аби зібрати школяра до першого класу, треба: канцтовари; наплічник; базовий гардероб – сорочка/блуза, штани/спідниця, спортивний костюм, взуття на щодень, кросівки.

80 % опитаних батьків зазначили, що витратили понад дві тисячі гривень на збори першокласників. 10 % – до двох тисяч, ще 10 % – до тисячі гривень.

Мама першокласника Владислава Олена Грицай розповіла, що саме придбала для сина і скільки витратила на це коштів.

"На канцтовари витратила 500 гривень, портфель вартує 450 гривень, туфлі – 450 гривень, вишиванка – 200 гривень, сорочка – 280 гривень, штани – 350 гривень, кросівки – 400 гривень. Ще купуватиму спортивний костюм. Загалом, аби зібрати маленького школяра, треба три-п'ять тисяч гривень", – зауважила Олена.

Кропивничанка Ірина Кіблик, яка вже зібрала сина Данила до школи, вважає, що для першокласників ціни на речі досить зависокі.

"Уже повністю зібрали сина до школи. Наприклад: шкіряні туфлі ми придбали за 600 гривень, сорочку – за 300 гривень, спортивний костюм – за 500 гривень, ортопедичний портфель – за 1550 гривень. На канцтовари витратили близько півтисячі гривень", – зазначила жінка.

Зважаючи на те, що середня щомісячна зарплатня у Кіровоградській області становить 8574 гривень, першокасника можна зібрати до школи за кілька місяців.

461 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.