ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.07.2020 | 09:00

Кропивницький: автобуси не можуть проїхати вулицями через припарковані автівки. ВІДЕО

Кропивницький: автобуси не можуть проїхати вулицями через припарковані автівки. ВІДЕО

У Кропивницькому на вузьких вулицях не можуть проїхати комунальнi автобуси. Причина – припаркованi поруч автомобiлi, розповiв водiй автобуса комунального пiдприємства "Електротранс" Євгенiй Фундерат.

Маршрут № 111 пролягає вулицею Чорновола. З обох бокiв припаркованi автомобiлi. 

"Проїхати дуже тяжко, iнодi неможливо. Часом стою до 15 хвилин, зв’язуюсь з диспетчером, що я не можу проїхати", – поскаржався водій.

Водiйка легкового автомобiля Олена Ляшенко припаркувалась на вулицi Чорновола. Говорить, про те, що там їздять автобуси не знала.

"Менi не вiдомий жоден маршрут, який пролягає через цю вулицю, якщо дiйсно це має мiсце, то нехай вирiшує це мiська влада. Хай встановлюють вiдповiднi знаки обмеження паркування по всiй вулицi", – зауважила Ляшенко.

По правий бік вулицi паркуватись можна вiдповiдно до пункту 15. 9 правил дорожнього руху, пояснив полiцейський Сергiй Бабенко.

"Забороняється зупинка ближче 10 метрiв вiд пiшохiдних переходiв, вiд перехресть та в’їздiв до прилеглих територiй. З початку року за порушення правил зупинки-стоянки склали 708 постанов про адмiнiстративне правопорушення", – зазначив правоохоренць.

За його словами, за порушення правил зупинки чи стоянки передбачений штраф 255 гривень. 

Більше – у відео.


329 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.