ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.08.2016 | 15:45

Кропивницькі спецпризначенці провели вишкіл пластунів. ФОТО

Кропивницькі спецпризначенці провели вишкіл пластунів. ФОТО

Сьогодні, 19 серпня, відбувся вишкіл військово-патріотичного табір Пласту «Легіон» під керівництвом військових 3-го окремого полку спецпризначення.

Крайовий виховно-вишкільний табір "Легіон" проводиться уже в дев’ятнадцяте. Членами табору є хлопці від 14 років, які прибули з усієї України: Львівщини, Київщини, Тернопільщини, Кіровоградщини, Луганщини.

Оскільки «Легіон» має військово-патріотичне спрямування, то його основним завданням є заохочення хлопців до майбутньої служби в армії. У рамках табірної зміни, пластуни подорожують країною, загартовуючи мужність та витривалість. Цьогорічна табірна зміна присвячена пластуну, що загинув в АТО, Євгену Подолянчуку. Під час військових дій, Євген був командиром групи спецпризначення 3-го полку. Загинув 14 вересня 2014 року під час оборони Донецького аеропорту.

Вишкіл проводиться в три етапи. Цього року перша частина військової підготовки розпочалася у Карпатах, на горі Маківка. Під час перебування в сурових гірських умовах, пластуни проходили моральні та фізичні випробування, в результаті яких вирішувалася їх подальша участь в таборі. За підсумками першого етапу, з 43-х «легіонерів» залишилося 37.

На другому етапі пластуни проходитимуть військовий вишкіл під керівництвом військових 3-го окремого полку спецпризначення. Хлопців навчатимуть вогневій підготовці, тактичній медицині, військова топографії.  

За словами пластунів, можливість поспілкуватися з кропивницькими військовими стала цінним досвідом для них.

«Ми всі отримали чудову можливість відчути на собі умови, в яких перебувають наші військові під час АТО.  Переміщення з автоматами, бронежилетами, в касках, в таку спеку це дійсно важко», - повідомив пластун Роман. За словами спецпризначенців з 3-го полку, не дивлячись на юний вік хлопців, вони добре справляються із завданнями та мають непоганий рівень військової підготовки.

951 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.