ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.04.2017 | 14:49

Кропивницькі рятувальники отримали нові пожежні машини та обладнання. ФОТО

Кропивницькі рятувальники отримали нові пожежні машини та обладнання. ФОТО

Сьогоднi, 6 квiтня, на навчальному пунктi аварiйно-рятувального загону перший заступник голови державної служби надзвичайних ситуацiй України генерал-майор служби цивiльного захисту Олег Мельчуцький та голова Кiровоградської ОДА Сергiй Кузьменко вручили ключi вiд чотирьох пожежних автомобiлiв, екскаватора, а також бойовий одяг для рятувальникiв та водолазiв.

«За кошти видiленi у 2015 роцi з державного бюджету було закуплено чотири пожежнi машини. У закупiвлі екскаватора, електростанцiї допомогу надав уряд Китайської Народної республiки», - зазначив Олег Мельчуцький. 

За його словами, автомобiлi були переобладнаннi в пожежнi машини у Прилуках, самi ж «МАЗи» виготовляють у Бiлорусi. Вартiсть одного авто складає близько 3 мiльйони 700 тисяч гривень.

За кошти обласного бюджету було придбано 36 комплектiв бойового одягу, 13 комплектiв водолазного спорядження i сертифiкати на 4 тонни пiноутворювача.

Керiвниця прес-служби обласного управлiння державної служби надзвичайної ситуацiї Вiкторiя Крохмалюк зазначила, що 3 автомобiля залишається у Кропивницькому, один з них передадуть частині селища Нового, ще один автомобiль поїде у Малу Виску. Спорядження перебуватиме на балансi аварiйно рятувального загону спецiального призначення управлiння державної служби в Кiровоградськiй областi. 


1257 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.