ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.10.2018 | 15:22

Кропивницькі ринкові реалії: боргами батареї не нагрієш

Кропивницькі ринкові реалії: боргами батареї не нагрієш

Опалювальний сезон 2018/2019, за прогнозами фахівців, буде дуже складним. Розпочати його й запустити котельні – це надвипробування. Хоча запуск систем ДП «Кіровоградтепло» розпочало, того, що надалі проблем не буде, ніхто не обіцяє.

Підприємство увійшло в опалювальний сезон, у якому гостро стоїть питання розрахунків споживачів підприємства за надані послуги на рівні 90%. Саме від цього показника залежить отримання номінацій на газ для  роботи котелень підприємства у штатному режимі та стабільного опалювального сезону. На такі цифри зараз вийти нереально: містяни  з урахуванням пільг і субсидій заборгували ДП «Кіровоградтепло» понад 54 мільйони гривень.  

З таким тягарем боргу підприємство  не має можливості у повному обсязі забезпечувати теплопостачанням соціальні, лікарняні та освітні заклади. Це стосується і подачі тепла в оселі тих містян, які своєчасно сплачують за послугу. Сподіватися, що підприємству нададуть газ без термінового  погашення заборгованості – марно.

Маючи багатомільйонну дебіторську заборгованість підприємство робить усе можливе, щоб тепло прийшло до всіх споживачів. Проте не варто сподіватися на диво чи доброго дядю. Кожен мешканець Кропивницького повинен розуміти: опалювальний сезон із теплими батареями  напряму залежить від нашої платіжної дисципліни, своєчасних розрахунків  за спожиті енергоносії, отримання номінацій на газ для  роботи котельних  підприємства у штатному режимі.  

ДП «Кіровоградтепло»  звертається  до сотень своїх боржників уже не з проханням, а з вимогоютерміново погасити наявну заборгованість. Кожен боржник через власну безвідповідальність позбавляє належних умов життя всіх містян. Серед них особлива категорія – школярі, вихованці дитсадків, пацієнти лікарень. Без погашення боргів підприємство не може опалювати ні будинки, ні соціальні заклади Кропивницького. 

Немає грошей – немає газу. Такі ринкові реалії.

  

926 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.