ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.01.2021 | 14:45

Кропивницькі організації закликали своєчасно прибирати прилеглi територiї вiд снiгу до твердого покриття

Кропивницькі організації закликали своєчасно прибирати прилеглi територiї вiд снiгу до твердого покриття

У зв’язку з погiршення погодних умов спецiалiзована iнспекцiя Кропивницької мiської ради просить суб'єктiв господарювання усiх форм власностi неухильно дотримуватись вимог правил благоустрою територiї мiста.

"Звертаємося до керiвникiв пiдприємств, установ, органiзацiй, власникiв, орендарiв примiщень, ОСББ, ОЖБК, ЖЕО, фiзичних осiб, пiдприємцiв та вiдповiдальних осiб своєчасно прибирати прилеглi територiї вiд снiгу до твердого покриття, проводити очищення вiд льоду, посипати територiю спецiальною сумiшшю, очищати дахи будинкiв та лiквiдовувати льодовi нарости, бурульки, з покрiвель, карнизiв, водостiчних труб.
У зв'язку з ускладненою ситуацiєю через необхiднiсть дотримання карантинних вимог, суб'єкти, якi не зможуть здiйснювати господарську дiяльнiсть через посилення карантинних обмежувальних заходiв на територiї мiста, повиннi забезпечити утримання прилеглої територiї в належному санiтарному станi", – йдеться у зверненні.

За невиконання вимог правил благоустрою територiї мiста Кропивницького передбачена адмiнiстративна вiдповiдальнiсть згiдно зі ст. 152 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення. Порушникам загрожує штраф вiд 340 до 1700 гривень.

319 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.