ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.04.2017 | 14:58

Кропивницькі і львівська рекламні агенції представили свої варіанти оформлення адресних табличок. ФОТО

Кропивницькі і львівська рекламні агенції представили свої варіанти оформлення адресних табличок. ФОТО

Сьогоднi у мiськiй радi Кропивницького вiдбулося засiдання конкурсної комiсiї iз визначення кращого варiанту адресних табличок для замiни наявних пiсля декомунiзацiї та оновлення пошкоджених.

До складу комісії увійшли начальники ЖЕО, працівники управління ЖКГ, культури та архітектури і містобудування, голови районних рад. Голова комісії - заступник міського голови Олександр Мосін.

За словами Олександра Мосіна, конкурс, попри те, що був продовжений, не став дуже популярним. Надійшли заявки від рекламних агенцій "АнтуражА", "Ларго", ТзОВ "Це добрий знак", Торгово-промислової палати та підприємиці Анастасії Мамєдової.

Члени комісії розглянули запропоновані підприємцями варіанти оформлення табличок.

Торгово-промислова палата та агенція "АнтуражА" презентували фігурні таблички з різними варіантами написання назв вулиць. Пропонують друк на матеріалах ПВХ, плівці та плівці Orakal. Рекламісти пропонують широку кольорову і шрифтову гаму, а також двокольорові таблички (синій і білий) з англомовним дубляжем та вказуванням спадання і зростання нумерації. Ціни варіюються у залежності від розміру від 80 до 366 гривень.

Кропивницька агенція "Ларго" запропонували таблички виготовлені на матеріалі ПВХ,  друком на плівці та плівці Orakal, що захищає від вигорання і механічних пошкоджень. Дизайн пропонується як із фігурними кольоровими табличками, так і з лаконічними прямокутними двоколірними табличками, на яких назви вулиць дублюються англійською.

Підприємиця Анастасія Мамєдова запропонувала варіанти прямокутних, квадратних і фігурних табличок на ПВХ, композиті з плівкою. Вартість табличок коливається від 40 до 288 гривень.

"Це добрий знак" зі Львова єдина агенція, яка запропонувала алюмінієві таблички з полімерним покриттям та високим антикорозійним захистом. У залежності від розміру, ціна табличок коливається від 40 до 200 гривень. Щодо художньої складової, львів'яни пропонують 4 варіанти оформлення: на алюмінієвій білій поверхні об'ємні чорні букви з різними варіантами написання (вул. Гагаріна, 7 / назва вулиці з гербом міста / назва вулиці з англійським дубляжем). Агенція також надала інформацію про досвід роботи, який поширюється на всі регіони України та європейський стандарт якості.

Після розгляду варіантів члени журі оголосили свої перші враження.

Головний архітектор міста Вадим Мездрін зазначив, що було б доцільно обрати варіанти табличок у залежності від зональності міста, аби в історичній частині міста були одні, в промисловій інші, на адмінбудівлях чи пам'ятках архітектури - треті.

Начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко наголосив, що потрібно зупинитися на довговічних матеріалах, адже як показує досвід, таблички, які надруковані на ПВХ, вигорають та пошкоджуються. Він також підтримав лаконічність та англомовне написання. Посадовець відзначив, що серед усіх заявників, Львівська компанія сертифікована за європейським стандартом.

Голова комісії, Олександр Мосін наголосив, що варто орієнтуватися на спрощений варіант оформлення табличок, без великої кількості тексту. Увічнення осіб чи подій, пов'язаних з тією чи іншою вулицею, за словами посадовця має здійснюватися не на кожній табличці, а якійсь одній, розміщеній на початку, чи наприкінці вулиці. Мосін наголосив, що стилістика має бути уніфікована для всього міста, проте з залучення символіки міста.

Члени комісії рекомендували рекламістам принести на наступне засідання варіанти виготовлених табличок, після ознайомлення із якими визначаться остаточно.

Загалом у Кропивницькому після декомунізації потрібно змінити таблички на 1407 багатоквартирних будинках. У бюджеті на це передбачено близько 200 тисяч гривень. Також передбачається заміна табличок за бюджетний кошт і в приватному секторі.  

1315 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.