ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.04.2021 | 14:45

Кропивницькі гімнастки з ЦДПУ успішно виступили на всеукраїнських змаганнях. ФОТО

Кропивницькі гімнастки з ЦДПУ успішно виступили на всеукраїнських змаганнях. ФОТО

Упродовж трьох днiв, iз 7 по 9 квiтня, у Кропивницькому на факультетi фiзичного виховання центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка вiдбулися фiнальнi змагання ХVI лiтньої Унiверсiади України серед закладiв вищої освiти з художньої гiмнастики.

У змаганнях взяли участь збiрнi команди Нацiонального унiверситету фiзичної культури i спорту України, Харкiвської державної академiї фiзичної культури, Нацiонального унiверситету «Чернiгiвський колегiум» iм. Т. Г. Шевченка, Чернiвецького нацiонального унiверситету iменi Юрiя Федьковича, Приднiпровської державної академiї фiзичної культури i спорту, Полтавського нацiонального педагогiчного унiверситету iм. В.Г. Короленка та Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка.

За результатами змагань, команда ЦДПУ у складi Анни Нестеренко, Анастасiї Гладких, Алiни Журби, Вiкторiї Чалої, Анастасiї Почивалiної та Анастасiї Волошиної посiла I мiсце серед педагогiчних вишiв України та II загальнокомандне мiсце серед ЗВО, набравши 939,5 залiкових очки.

Запорукою успiху стала наполеглива робота студенток та їхнiх наставникiв-тренерiв Кропивницької КДЮСШ № 3 Ольги Шевченко та Анастасiї Мельнiк. Так, кропивницькі студентки у змаганнях групових вправ стали чемпiонками, вибороли другi мiсця в командному багатоборствi та фiнальних змаганнях із 5 м’ячами, стали бронзовими призерами у фiнальних змаганнях з трьома обручами та двома парами булав.

Вдалий виступ дiвчат дозволив Вiкторiї Чалiй посiсти III мiсце у багатоборствi та фiнальних змаганнях з м’ячем та стрiчкою i зайняти другу сходинку п’єдесталу у вправi з обручем. В активi її одноклубницi Алiни Журби – III мiсце у фiнальних змаганнях з обручем та булавами.

Читайте також: Спортсмени з Кропивницького здобули 11 золотих медалей на вiдкритому чемпiонатi мiста з тхеквондо

634 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.