ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2017 | 14:25

Кропивницькі бейсболісти зберегли представництво України в 2-му за рейтингом турнірі Європейського клубного бейсболу. ФОТО

Кропивницькі бейсболісти зберегли представництво України в 2-му за рейтингом турнірі Європейського клубного бейсболу. ФОТО

Кропивницькі бейсболісти з команди "BioTexCom-КНТУ", діючі та багаторазові чемпіони України та володарі Кубку України, зберегли для українських команд місце у другому за рангом турнірі європейського клубного бейсболу – «Кубку С.Е.В.» (Confederation of European Baseball – Конфедерації європейського бейсболу).

Змагання «Кубку С.Е.В.» сезону 2017 року тривали в Чехії у містах Прага і Брно. Суперниками українських бейсболістів були клуби: у групі «А» - «Eagles Praha» (Чехія), «Olimpija Karlovac» (Ховатія), «Templiers Senart» (Франція); у групі «В» - «Дракони Брно» (Чехія), БК «Мінськ» (Білорусь), «Nada SM Split» (Хорватія), «Therwil Flyers» (Швейцарія).

В матчах групового етапу кропивницькій команді не дуже щастило, два поєдинки чемпіони України програли, фактично, в останній атаці суперника. На другому етапі турніру – в матчах на «вибування» – команда «BioTexCom-КНТУ» зустрілась із хорватською командою «Nada SM Split». 

«Спочатку бейсболісти Кропивницького поступалися хорватам п’ять очок, проте зуміли зрівняти рахунок та перевести гру у додатковий час. Перший додатковий інінг завершився нічиєю 2:2, і лише у другому додатковому інінгу українська команда, нарешті, дотиснула суперника – 11:9», - повідомляється про хід матчу на сторінці бейсбольної команди у Фейсбуці. 

Гра тривала 3 години 50 хвилин. 

Ця перемога копивницької команди дозволила втримати позиції України у такому престижному турнірі, й наступного року українська команда знову зможе взяти участь у змаганнях на «Кубок С.Е.В.».

Фото зі сторінки Клубу CEB Cup 2017 у Фейсбуці

1581 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.