ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.07.2020 | 09:00

Кропивничанин, якому виділили квартиру, чотири роки живе у гаражі. ФОТО. ВІДЕО

Кропивничанин, якому виділили квартиру, чотири роки живе у гаражі. ФОТО. ВІДЕО

Чотири роки живе у гаражi 55-рiчний учасник бойових дiй із Кропивницького Сергiй Джурiлюк. Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

Чоловiк два роки воював в Афганiстанi. 24 роки перебував у черзi на отримання квартири. Торiк мiська рада видiлила її чоловiку. Але умов для проживання там немає.

Площа гаража, де чоловік нині проживає, – 24 квадратних метри. Там є мультиварка, кухонна плитка i чайник. Поряд стоїть телевiзор. Купатися Сергій ходить кiлька разiв на тиждень до знайомих. Взимку гараж опалює обiгрiвачем.

"Площа помешкання – 32 квадратних метри. Квартира потребує ремонту. На пiдлозi – цегла, смiття, з меблiв – одна шафа", – розповів Джурілюк.

Чоловiк порахував, що на пiдведення комунiкацiй i ремонт необхiдно 20 тисяч доларiв. Каже, що живе на пенсiю. Планував зробити ремонт в помешканнi самотужки, тому i погодився прописатися в квартирi.

"Менi сподобалося розташування кiмнат. Внутрiшнiй ремонт планував виконати самотужки. Сподiвався, що провести газ i воду допоможуть мiська рада чи комунальнi служби, але там кажуть, що ви пiдписали документ, тому нiхто не погоджується. Цю квартиру узяв, бо не було куди подiтися", – зауважив чоловік.

Начальник мiського вiддiлу ведення облiку житла Валерiй Пiлькiн показав протокол засiдання громадської комiсiї, де її учасники ухвалили видiлення квартири на вулицi Пушкiна. 

У заявi Сергiй Джурiлюк дає згоду на те, що за свої грошi виконає у квартирi ремонт.

"У мiської ради вiдсутнi фiнансовi можливостi для того, щоб видiляти грошi на ремонт цього житла. Прийняли рiшення виконавчого комiтету про надання неупорядкованої квартири Джурiлюку без зняття його з квартирного облiку", – повідомив Пількін.

У родичiв пан Сергій, каже, жити не хоче, щоб не заважати їм.


514 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.