ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.07.2019 | 10:07

Кропивничани зустрілися із творчою командою, яка створює мурал на будівлі художнього музею. ФОТО

Кропивничани зустрілися із творчою командою, яка створює мурал на будівлі художнього музею. ФОТО

Учора, 10 липня, в обласному художньому музеї охочі зустрілися із командою "UT ART STUDIO", яка створює мурал на будівлі музею. На стіні зображують картину художника Андрія Ліпатова – вигляд із вікна на вулицю Дворцову.

"26 червня нинішнього року майстри розпочали роботу над створенням муралу, нині її активно реалізовують. Зараз частина містян роблять селфі на фоні створення муралу, і нам це дуже приємно. Уже сьогодні стартують роботи з нанесення картини. Нині виникають запитання, чи отримали ми дозвіл на реалізацію даного проекту від родини Ліпатова? Адже відомий митець пішов із житття 2010 року, і його роботи – бренд нашого міста. Я підтверджую, від родини ми отримали дозвіл", – зауважила директорка музею Тетяна Ткаченко.

І додала, що члени комісії переглядали роботи багатьох команд. Під час відбору зупинилися на двох: із Харкова та Києва. Перемогли останні.

"Ми розпочали свою діяльність з 2004 року. У кожного із нас була своя команда. Спочатку створювали нелегальні малюнки (малювали їх на дахах будівель), а нині займаємося муралами. Створи власний колектив у 2010 році. Маємо чимало проектів та усі вони різні. Працюємо в Україні та за її межами", – розповів учасник команди Максим Калмиков.

Майстри наголосили, що найбільший проект, який вони створювали, – це проект на висоті 27 поверхів.

"Втілювали польсько-англійський проект, який зайняв п'ять років. Присвятили його творчості Вінсент Віллем ван Гога. Над роботою працювала команда із 125 художнів із усього світу. Була складність, адже кожен елемент малювали масляними фарбами", – зазначив Андрій Ковтунович.

 Учасник команди "UT ART STUDIO" розповіли, що під час прогулянок по місту їх вразила атмосфера та архітектура Кропивницького.

317 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.