ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.06.2019 | 16:44

Кропивничани за порушення пожежної безпеки на природі можуть понести кримінальну відповідальність

Кропивничани за порушення пожежної безпеки на природі можуть понести кримінальну відповідальність

На Кіровоградщині із настанням пожежонебезпечного періоду поліцейські долучаються до спільних рейдів із рятувальниками та представниками лісових господарств щодо проведення роз’яснювальної роботи серед населення. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

Поліція закликає під час перебування у лісових масивах, лісосмугах та на сільгоспугіддях дотримуватися правил пожежної безпеки. За їх порушення закон передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність.

До 5 років обмеження чи позбавлення волі (стаття 245 Кримінального кодексу України) карається знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні вогнем. У випадку, якщо такі дії ще й спричинили загибель людей чи масову загибель тварин, термін ув’язнення сягне від 5 до 10 років.

Накладення штрафу на громадян у розмірі від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян передбачено статтею 77 КУпАП – за порушення вимог пожежної безпеки у лісах.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки у лісах, що призвили до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

125 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.