ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.04.2021 | 09:26

Кропивничани підготували для українських воїнів великоднi подарунки. ФОТО

Кропивничани підготували для українських воїнів великоднi подарунки. ФОТО

Українськi воїни, якi тримають оборону на сходi країни, отримають вiд кропивничан подарунки до Великодня. Їх збирали родинами – батьки i дiти, приносили до шкiл мiста, щоб порадувати своїх захисникiв, створити їм у важких буднях святковий настрiй. Про це йдеться на сайті Кропивницької міської ради.

"Уже сьомий рiк поспiль ми закликаємо мiстян долучитися до волонтерства та зiбрати необхiдну допомогу нашим бiйцям. Вона їм дуже i дуже необхiдна. Надзвичайно дiєвою є допомога мiської влади – ми координуємо нашi зусилля. У коробках, якi зiбрали  дорослi i малi кропивничани – великоднi смаколики, продукти, одяг, лiки, будiвельнi матерiали i iнструменти. Традицiйно, дiти вiдправляють на фронт свої малюнки. Цьогорiч до волонтерської акцiї долучилися усi школи i дитячi садочки Кропивницького", – наголосила спiворганiзаторка акцiї, голова ГО "Серця матерiв та ветеранiв вiйни Кропивницького" Iнна Колпак.

Подарунки, зiбранi кропивничанами, зi шкiл передислокують у волонтерський та культурний простiр Кроп:hub. Там пакунки розподiлять мiж вiйськовими частинами.

Читайте також: Кропивницький: ветеранів росiйсько-української вiйни запрошують на гірську терапію у Карпати 

14591 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.