ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.10.2018 | 12:05

Кропивничани можуть допомогти мешканцям Ічні

Кропивничани можуть допомогти мешканцям Ічні

У Чернiгiвськiй областi унаслiдок пожежi на вiйськовому арсеналi боєприпасiв, розташованому бiля мiста Iчня, склалася надзвичайна ситуацiя регiонального рiвня. Зазнали пошкоджень житловi та адмiнiстративнi будинки, об'єкти iнфраструктури та приватнi домогосподарства. Про це йдеться на сайті міськради Кропивницького.

Чернiгiвська обласна державна адмiнiстрацiя звертається до керiвникiв пiдприємств, установ та органiзацiй усiх форм власностi Кропивницького та небайдужих мешканцiв мiста з проханням надати посильну допомогу Iчнянськiй райдержадмiнiстрацiї Чернiгiвської областi для проведення вiдновлювальних робiт у населених пунктах, що потрапили до зони ураження. Для виконання ремонтiв необхiдно закуповувати будiвельнi матерiали (шифер, скло вiконне, цегла, цемент, будiвельнi сумiшi, металевi профiлi, дерев'янi та iншi матерiали).

Усi охочi можуть перерахувати кошти до благодiйного фонду пiдтримки українських вiйськовослужбовцiв. Головою правлiння фонду є президент Кiровоградської регiональної торгово-промислової палати Iрина Саєнко.

Реквiзити благодiйної органiзацiї:

Код ЄДРПОУ 39210575

Неприбуткова органiзацiя

р/р 2600 905 291 2627

в Кiровоградськiй фiлiї ПАТ “Приватбанк”

МФО 323583

340 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.