ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2019 | 13:28

Кропивничани мали можливість послухати талановитого пiанiста Андрiя Дорофеєва

Кропивничани мали можливість послухати талановитого пiанiста Андрiя Дорофеєва

В обласному центрі фестивальна програма «Осiнь з музикою Кароля Шимановського» порадувала кропивничан i гостей мiста виступом юного талановитого пiанiста Андрiя Дорофеєва. Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Складними творами у репертуарi пiанiста стали перша частина концерту «Троянди i терни» Зарембського та «Великий романтичний вальс»  Годовського. У другiй частинi концерту піаніст виконав найскладнiший твір Леопольда Годовського «Пасакалiя сi мiнор». Пiсля виступу Андрiй Дорофеєв на згадку про концерт залишив власний автограф органiзаторам фестивалю.

Андрiй Дорофеєв українець за походженням, завiтав до Кропивницького iз Бидгоща – центру музичної культури Польщi, де вiн навчається в музичнiй академiї. Попри свiй юний вiк, піаніст уже добре знаний у Європi виконавець, лауреат мiжнародних конкурсiв. Своєю вiртуозною технiкою гри найскладнiших музичних творiв, серед яких шiсть раннiх етюдiв Кароля Шимановського, написаних в Українi сто рокiв тому, вiн зачарував усiх слухачiв у залi Кропивницького музичного коледжу.

289 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.