ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2019 | 16:04

Кропивничанам нагадали, як боротися iз гризунами

Кропивничанам нагадали, як боротися iз гризунами

У Кропивницькому у зв’язку з випадками появи щурiв на територiї міста, головне управлiння житлово-комунального господарства мiськ ради застерiгає мешканцiв бути обережними та вчасно вживати заходи щодо недопущення небезпечних гризунiв в оселi приватного сектору та багатоповерховi житловi будинки. Про це йдеться на сайті міськради.

Як повiдомили в головному управлiннi ЖКГ мiської ради, вiдповiдно до статтi 30 Закону України «Про забезпечення санiтарного та епiдемiологiчного благополуччя населення», пiдприємства, установи та органiзацiї зобов’язанi забезпечувати своєчасне проведення дезiнфекцiйних, дезiнсекцiйних, дератизацiйних, iнших санiтарних i протиепiдемiчних заходiв..

Згiдно зi статтею 18 Закону України «Про захист населення вiд iнфекцiйних хвороб», юридичнi особи, незалежно вiд форми власностi, та громадяни забезпечують проведення профiлактичних дезiнфекцiйних заходiв у житлових, виробничих та iнших примiщеннях i на земельних дiлянках, що належать їм на правi власностi чи наданi в користування, здiйснюють iншi заходи з метою недопущення розмноження гризунiв i комах у примiщеннях  чи будiвлях i на земельних дiлянках.

Що потрібно робити, аби вберегтися вiд появи мишей та щурiв в оселях:

- вагоме значення мають профiлактичнi заходи, що полягають, у першу чергу, в постiйному забезпеченнi чистоти в помешканнях, пiдвалах, технiчних поверхах, сходинкових клiтинах та на прибудинкових територiях. Бажано застосовувати усiлякi технiчнi засоби з метою створення перешкод на шляху доступу гризунiв до примiщень. Це, передусiм, встановлення решiток на вентиляцiйнi канали, люки, закриття щiлин та отворiв;

- боротьба з гризунами в житлових будинках повинна здiйснюватися за принципом систематичної дератизацiї. Також необхiдно пiдтримувати належний санiтарний стан контейнерних майданчикiв, не допускаючи накопичення смiття, особливо решток харчових продуктiв, що є кормовою базою для мишей та щурiв.

198 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.