ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.08.2020 | 15:14

Коли закінчується термін списання боргів особам-підприємцям із Кіровоградщини

Коли закінчується термін списання боргів особам-підприємцям із Кіровоградщини

Прикiнцевi положення Закону України вiд 13.05.2020 № 592-IХ «Про внесення змiн до Закону України «Про збiр та облiк єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування» щодо усунення дискримiнацiї за колом платникiв» набули чинностi 03.06.2020 року. Про це йдеться на сайті міськради Кропивницького.

Вiдповiдно до Закону, передбачили списання за заявою платника несплачених сум недоїмки за перiод з 1.01.2017 по 3.06.2020, а також штрафiв та пенi, нарахованих на цi суми недоїмки, у разi якщо такий платник не отримав дохiд (прибуток) вiд дiяльностi, за умови подання державному реєстратору заяви про державну реєстрацiю припинення пiдприємницької дiяльностi та до податкового органу вiдповiдної звiтностi протягом 90 календарних днiв. Саме 1 вересня цей термiн спливає.

Нарахованi та сплаченi або стягнутi за зазначений перiод суми недоїмки, штрафних санкцiй та пенi вiдповiдно до цього Закону не пiдлягають поверненню.

З питань обчислення i сплати (списання) єдиного соцiального внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування, погашення iснуючої заборгованостi, припинення пiдприємницької дiяльностi тощо можна звертатись до органiв Державної податкової служби на вiдповiднiй територiї.

Читайте також: Як у Кропивницькому боротимуться з порушниками правил будiвництва 

269 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.