ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.09.2015 | 16:33

Коли все ж таки почнуться роботи з добудови будинку для військових?

Кілька тижнів тому, у ЗМІ, з посиланням на керівництво області, повідомлялось, що добудова військового будинку по вулиці Попова 16/17 має стартувати 11 серпня. Однак і до сьогодні активних будівельних робіт поблизу довгобуду не помітно. У чому ж справа «РК» з’ясовував у заступника голови ОДА Сергія Коваленка.

За інформацією посадовця, столична підрядна організація, яка виграла тендер на добудову об’єкту оформлює документацію про початок будівництва. Наразі документи знаходяться у замовника (Міноборони – ред.) і мають пройти погодження у Держказначействі. Як тільки паперова робота буде влагоджена і перераховані кошти, почнеться безпосередньо фізичне виконання робіт. Також сьогодні підрядник працює над підключенням до мереж електроенергії та водопроводу. Орієнтовно у середині-наприкінці наступного тижня безпосередньо розпочнуться будівельні роботи.

Разом з тим, за інформацією Сергія Коваленка, столична підрядна фірма не має достатньої кількості будівельників, аби закінчити роботу у визначені строки, а тому потрібно буде залучати субпідрядні організації. З Києва у Кіровоград приїде близько 80 будівельників, разом з тим, для завершення будівництва необхідно майже 300 фахівців. Можливо це будуть кіровоградські будівельні фірми. За словами Коваленка, ОДА сприятиме підряднику, а також виконуватиме наглядову функцію. Приймати ж об’єкт буде замовник – Міноборони.

Наразі в ОДА є графік виконання робіт на об’єкті, відповідно якого мають виконуватись роботи. Сергій Коваленко повідомив, що звертатиметься до підрядника, аби опублікувати цей графік у ЗМІ.

Нагадаємо, відповідно до тендеру, роботи з добудови мають завершитись 20.12.15. Всього у будинку мають завершити 70 квартир для військовослужбовців та їх родин. 

Читайте також: БІЛЯ ВІЙСЬКОВОГО ДОВГОБУДУ ПРИБИРАЛИ УСІМ МИРОМ. ФОТО

1007 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.