ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.05.2020 | 10:34

Коли у Кропивницькому запрацюють дитячі садки

Коли у Кропивницькому запрацюють дитячі садки

З 25 травня дозволять відкривати дитячі садки. Про це повiдомив заступник мiнiстра охорони здоров’я-головний державний санiтарний лiкар України Вiктор Ляшко.

У кожнiй областi можна буде пом’якшити карантин для певних сфер, якщо будуть досягнутi епiдемiчнi критерiї. Зокрема, нададуть можливiсть вiдновлювати роботу дошкiльних закладiв, якi потрапляють у другий етап виходу з карантину.

«Ми прив’язали вiдкриття дитячих садочкiв та запуск громадського транспорту для того, щоб можна було працювати та було де залишати дiтей. Дошкiльнi заклади будуть вiдкривати за певних умов. Вони опублiкованi на сайтi МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зiбрати всi слушнi рекомендацiї вiд батькiв, власникiв дитячих садочкiв та МОН. Здоров’я батькiв та дiтей – в прiоритетi», – зазначив Вiктор Ляшко.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович уже дав завдання управлінню освіти з'ясувати, яка кількість дітей може повернутися до садків. 

"Головне – щоб це були антисептики, які не зашкодять дитячому здоров’ю. Також необхідно подумати над харчуванням дітей в такий непростий період. Адже вони тривалий час були вдома і були більш захищеними. А зараз знов відновлюється спілкування в колективі. Отже, організаційних завдань – немало. Чекаємо на рішення уряду. Але підготовчу роботу вже починаємо", – зазначив очільник міста.

Як раніше повідомляв РК, на Кіровоградщині уже працюють продовольчі та непродовольчі ринки.

451 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.