ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.01.2020 | 13:38

Мрія водіїв: коли планують відремонтувати дорогу Н-23 Кропивницький-Кривий Рiг-Запорiжжя

Мрія водіїв: коли планують відремонтувати дорогу Н-23 Кропивницький-Кривий Рiг-Запорiжжя

Стратегiчне завдання на 2020 рiк для Служби автомобiльних дорiг Кiровоградщини – ремонт державної дороги, що сполучає Кропивницький та Запорiжжя по всiй протяжностi. Про це повідомили у пресслужбі САД у Кiровоградськiй областi.

Дорога Н-23 Кропивницький-Кривий Рiг-Запорiжжя проходить повз п’ять населених пунктiв у межах Кiровоградщини.

Багато рокiв через тотальне недофiнансування дорожньої галузi ця дорога залишалася поза увагою. Аби забезпечити по нiй безперебiйний проїзд транспорту її життєздатнiсть пiдтримували шляхом аварiйних ремонтiв та дрiбних ремонтiв найбiльш уражених дiлянок покриття без укрiплення нижнiх шарiв. Цьогорiч ситуацiя кардинально iнша – охопити ґрунтовним ремонтом усю протяжнiсть дороги у межах областi, а це майже 82 кiлометри, та вкластися всього в один будiвельний сезон.

"Завдання не з легких, втiм, якщо буде вiдповiдна фiнансова пiдтримка з боку Уряду, то ми з ним упораємося. Попереду багато роботи, яка вимагатиме вiд нас максимальної концентрацiї сил та засобiв", – зауважив заступник начальника Служби з питань експлуатацiйного утримання дорiг Вячеслав Гришин

У ходi вiдновлення дороги Н-23 на однiй дiлянцi проведуть реконструкцiю, усi iншi вiдрiзки охоплять поточним середнiм ремонтом, який за своїми технологiчними параметрами практично не вiдрiзнятиметься вiд реконструкцiї. Укрiплять основи, влаштування нижнього шару асфальтобетону та верхнього шару iз щебенево-мастикового асфальтобетону. Облаштують дорогу знаками, розмiткою, штучним освiтленням.

244 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.