ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.03.2021 | 16:49

Коли на Кіровоградщині розпочнуть весняний призов юнаків

Коли на Кіровоградщині розпочнуть весняний призов юнаків

На пiдставi Закону України "Про вiйськовий обов’язок i вiйськову службу" та указу Президента України вiд 24 лютого 2021 року № 71/2021 "Про звiльнення в запас вiйськовослужбовцiв строкової служби, строки проведення чергових призовiв та черговi призови громадян України на строкову вiйськову службу у 2021 роцi" проводять призов громадян України на строкову вiйськову службу.

Явцi на призовну дiльницю до Кропивницького мiського територiального центру комплектування та соцiальної пiдтримки для призову на строкову вiйськову службу до Збройних сил України та iнших вiйськових формувань, пiдлягають придатнi за станом здоров’я до вiйськової служби громадяни України чоловiчої статi, 1994-2003 роках народження, яким до дня вiдправлення у вiйськовi частини виповнилося 18 рокiв, та старших осiб, якi не досягли 27-рiчного вiку i не мають права на звiльнення або вiдстрочку вiд призову на строкову вiйськову службу. Про це йдеться на сайті міськради.

Усi громадяни України чоловiчої статi, якi пiдлягають призову на строкову вiйськову службу, зобов’язанi прибути на призовну дiльницю за адресою: Кропивницький, вулиця Вiктора Чмiленка, 47 у встановлений час із документами, що зазначенi у повiстках. У разi якщо за будь-яких обставин повiстка не надiйшла, громадяни призовного вiку зобов'язанi з'явитися до Кропивницького мiського територiального центру комплектування та соцiальної пiдтримки в перiод з 1 квiтня по 30 червня 2021 року за вище вказаною адресою та мати при собi документи, якi посвiдчують особу.

Усi особи призовного вiку, якi пiдлягають призову на строкову вiйськову службу i тимчасово не перебувають на територiї мiста, зобов’язанi негайно повернутися до мiсця постiйного проживання та з’явитися до Кропивницького мiського територiального центру комплектування та соцiальної пiдтримки для проходження призовної комiсiї.

На пiдставi Закону України "Про вiйськовий обов’язок i вiйськову службу" керiвники пiдприємств, установ, органiзацiй, в тому числi навчальних закладiв, незалежно вiд їх пiдпорядкування i форми власностi, зобов’язанi вiдкликати призовникiв з вiдряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дiльницю.

Громадяни, якi ухиляються вiд призову i не з’являються без поважних причин за викликом до Кропивницького мiського територiального центру комплектування та соцiальної пiдтримки, несуть вiдповiдальнiсть згiдно з законодавством.

Читайте також: Роботодавцi Кiровоградщини пропонують понад 180 вакансiй без вимог до стажу роботи 

309 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.