ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.05.2020 | 12:04

Коли на Кіровоградщині перейдуть на наступний рiвень пом’якшення карантину

Коли на Кіровоградщині перейдуть на наступний рiвень пом’якшення карантину

Адаптивний карантин в Українi передбачає, що пом’якшення обмежувальних заходiв через коронавiрус можливе лише у регiонi, який вiдповiдає критерiям, розробленим МОЗ. 

Цi критерiї розробленi провiдними фахiвцями i не будуть переглядатися. Областям, у яких кiлькiсть тестувань на коронавiрус становить менше 12 на 100 тисяч населення потрiбно наростити тестування, – тому що в них можуть бути невиявленi випадки COVID-19.

"Сьогоднi для переходу на наступний рiвень пом’якшення карантину область повинна вiдповiдати трьом критерiям. При цьому найбiльше запитань надходить щодо показника про кiлькiсть тестувань, який визначений на рiвнi 12 тестувань на 100 тисяч населення. Запитують: чи можна знизити цей показник у зв’язку iз невеликою кiлькiстю захворювань. Моя вiдповiдь проста: якщо взагалi не тестувати на коронавiрус, то на паперi взагалi жодного хворого не буде. Тому тести потрiбнi i потрiбно нарощувати цi показники", – заявив мiнiстр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, на вiдмiну вiд iнших країн, в Українi скасування обмежувальних заходiв вiдбувається без рiзкого скорочення випадкiв COVID-19. Саме тому ситуацiя повинна бути контрольованою, в тому числi за допомогою критерiїв, визначених адаптивним карантином.

Як раніше повідомляв РК, з 22 травня на Кіровоградщині запровадили адаптивний карантин.

Читайте також: На Кіровоградщині продовжили карантин

359 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.