ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Колекція кропивницького філокартиста про виховання розповідає з гумором. ФОТО

Колекція кропивницького філокартиста про виховання розповідає з гумором. ФОТО

З різних міст України надходять повідомлення про випадки невихованості наших співгромадян, що особливо прикро після початку поширення відомої хвороби. Це при тому, що в країнах, які поки що найбільше страждають від нового вірусу, якраз усе навпаки.

"На відміну від окремих випадків нечемного ставлення співвітчизників до хворих або тих, кого тільки підозрюють у цьому (Нові Санжари, Київ, Львів, Одеса), італійці в умовах епідемії страшної хвороби зробилися ще добріші одне до одного. Жодної агресії, тільки прагнення допомогти. Адже людина має залишатися людиною за будь-яких обставин", – днями поділився своїми думками брат, котрий уже багато років мешкає і працює на Апеннінах.

Це при тому, що впродовж попередніх років, здається, тільки вихованням гречності у нас і займалися. Ось невелике нагадування.

Кропивницький філокартист Юрій Тютюшкін має значну колекцію поштівок від доби Російської імперії до наших днів на різні теми. На жаль, у дні карантину, котрий обмежує людні заходи, він призупинив свою благородну виставкову діяльність. Тим часом, напередодні 1 Квітня  він міг би підготувати не одну цікаву експозицію, зокрема, під умовною назвою «Про виховання з гумором».

"Сьогодні показую Вам лише деякі поштові картки 50-70-х років минулого століття з повчальними малюнками про виховання. Тут і веселі сюжети про дошкільне та шкільне життя, і про характерні вияви свідомої невихованості більш дорослих «недорослів». Зокрема, нечемну поведінку в громадському транспорті. Власне, окремі ситуації доволі сьогоденні", – розповів Юрій Тютюшкін.

Сподіваємося, що ці та інші поштівки з колекції відомого філокартиста побачимо вже в найближчий час.

Фото автора

596 0
НОВИНИ



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.