ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.03.2015 | 17:57

Кого не торкнеться зменшення пенсії. Роз'яснення

Кого не торкнеться зменшення пенсії. Роз'яснення

Маленькі пенсії не скорочуватимуть

Як відомо, Верховна Рада пішла на ще один безпрецедентний крок для скорочення бюджетних витрат  і проголосувала за зменшення на 15 відсотків пенсій працюючим пенсіонерам.

Однак, як пізніше роз’яснив міністр соціальної політики Павло Розенко, нововведення не торкнеться працюючих пенсіонерів, котрі отримують пенсію менше 1423 гривень.

Також, як повідомляє офіційний сайт Мінсоцполітики, Уряд вирішив не обмежувати пенсії для військовослужбовців – осіб рядового і начальницького  складу,  а також працівників відповідно Міністерства оборони, головного управління розвідки, Міністерства внутрішніх справ, всіх силових органів, залучених сьогодні до антитерористичної операції.

Отримати субсидії стане простіше

Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо спрощення системи надання субсидій. Головним критерієм для її оформлення на сьогодні є лише доходи сім’ї.

 Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

«На сьогоднішньому етапі надважливим завданням є навчити соціальних працівників на місцях втілювати ті зміни, які запровадив Уряд і широко інформувати суспільство про те, як працюватиме нова система соціального захисту», - сказав він.

Про яку конкретно суму доходів йдеться, наразі не повідомляється.

Дізнатися більше з приводу спрощеної системи компенсації витрат на житлово-комунальні послуги малозабезпеченим верствам населення можна за номерами телефонів «гарячих ліній», що працюють при управліннях праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

«Гаряча лінія» управління праці та соціального захисту населення Кіровської районної у місті Кіровограді ради – 37-07-39;

«Гаряча лінія» управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у місті Кіровограді ради – 24-07-85.

2369 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.