ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.03.2015 | 10:25

Кіровоградцям збільшили ціну за вивезення сміття

Кіровоградцям збільшили ціну за вивезення сміття

Сьогодні, 5 березня, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення про збільшення тарифу за послуги з вивезення сміття. Дві кіровоградські фірми ТОВ «Екостайл»  і ТОВ «КАТП-1128» звернулись до міської влади з проханням переглянути діючі тарифи.

До сьогоднішнього дня розмір тарифу на вивезення сміття становив 8,41 гривні з особи у приватному секторі і 4,24 гривні у багатоквартирних будинках. Згідно проекту рішення їх підвищили до 9,38 грн. та 6,55 для тих районів міста, які обслуговує ТОВ «Екостайл» та 9,52 і 6,51 для районів, де вивозить сміття ТОВ «КАТП-1128». Це рішення вступає у дію через 15 днів після оприлюднення його в місцевих друкованих засобах масової інформації.

За деякою інформацією, обидва підприємства підконтрольні одному власнику. Також нагадаємо, що коли між міською владою і керівництвом ТОВ «КАТП-1128» укладався договір на 49 років про експлуатування міського сміттєзвалища, передбачалось будівництво сміттєпереробного заводу, запровадження сортувальної лінії. Проте за тривалий час експлуатації сміттєвого полігону керівники фірми не зробили нічого. Більшого того, мешканці мікрорайону Завадівка, де саме знаходиться сміттєзвалище, часто скаржаться на те, що сміття самозаймається і люди місяцями ним дихають. 

Читайте також: 

КІРОВОГРАД: В 300 МЕТРАХ ВІД ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ПАЛАЄ НЕСАНКЦІОНОВАНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ. ФОТО, ВІДЕО

ОЛЕКСАНДР ПЕТІК ПОБАЧИВ НА ВЛАСНІ ОЧІ, ЯК КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ВИКИДАЮТЬ СМІТТЯ В ПОСАДКАХ

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАВАДІВСЬКОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА ЗА МЕЖІ МІСТА

2629 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.