ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградськими інспекторами за січень-лютий 2019 року нараховано розмір заподіяної шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, на загальну суму 1,57 млн грн

 

З початку 2019 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено 125 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. Видано 101 наказ «Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності».

За результатами перевірок виявлено 102 порушення вимог земельного законодавства, серед яких самовільне зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням та зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу.

З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень фахівцями Кіровоградщини складено 38 протоколів про адміністративні правопорушення, винесено 37 постанов, з яких 2 – про закриття справи у зв’язку із ознаками злочину (матеріали направлено до правоохоронних органів) та 35 – про притягнення до адміністративної відповідальності.

Із загальної кількості перевірок по 28 справах направлено матеріали до правоохоронних органів; видано 83 приписи про усунення порушень земельного законодавства.

Крім того, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, розглянуто 34 звернення від юридичних та фізичних осіб та 38 – від правоохоронних органів. На усі звернення надані роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Загалом за результатами проведених з початку 2019 року інспекторами Кіровоградщини нараховано розмір шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму понад 1,57 млн грн, з яких порушниками вже сплачено 108 тис. гривень. Накладено стягнень за адміністративні правопорушення у вигляді штрафів на суму 9,3 тис. грн, із яких сплачено майже 5 тис. гривень.

Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

337 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.