ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградськими інспекторами з початку 2019 року нараховано розмір заподіяної шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, на загальну суму 2,63 млн грн

 З початку 2019 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області видано 315 наказів «Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності».

Державними інспекторами у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель проведено 460 перевірок та виявлено 441 порушення вимог земельного законодавства. Для їх усунення складено 179 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесено 175 постанов.

Зважаючи на виявлені порушення, нараховано шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, на загальну суму 2,63 млн грн. Сплачено у добровільному порядку 0,9 млн грн.

Накладено стягнень за адміністративні правопорушення у вигляді штрафів на суму 40,46 тис. грн. Сплачено штрафів на суму 28,61 тис. грн.

З метою усунення наслідків виявлених порушень державними інспекторами видано 259 приписів про усунення порушень земельного законодавства.

Фахівцями Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області розглянуто 129 звернень від юридичних і фізичних осіб та 78 вимог органів прокуратури і листів інших правоохоронних органів.

Додатково.

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 15, постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 № 1104 «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», з урахуванням Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом Державної регуляторної служби України від 15.11.2018 № 152, затверджено Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2019 рік.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

173 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.