ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2016 | 15:42

Кіровоградський УТОС подолав проблеми із виплатою зарплат, а діти працівників вивчатимуть англійську

Не перший рік вулиці Кіровограда прикрашають вироби із дерева та заліза, які виготовляють працівники учбово-виробничого підприємства УТОС. Десятки яскравих дитячих майданчиків, які за якістю не поступаються зарубіжній продукції, металеві ковані арки, красиві лавки і паркани – усе це виробляють на особливому кіровоградському підприємстві. Особливому через те, що з 54 працівників, 28 – люди з обмеженими фізичними можливостями. Проте мало хто знає про проблеми УТОСУ. У зв’язку з фінансовою кризою, а потім і війною в країні, підприємство стало отримувати все менше й менше замовлень. Почались фінансові труднощі, заборгованість із заробітної плати. Минулого року завдяки соціальній ініціативі відомого громадського діяча Андрія Табалова вдалось погасити заборгованість за 2013- 2014-2015 рока, і станом на цей час, підприємство не має заборгованості перед своїми працівниками. 

Про позитивні зрушення в роботі розповів директор підприємства Вадим Савченко. Він висловив бажання подякувати начальнику міського управління освіти Ларисі Костенко і начальнику міського управління фізичної культури і спорту Сергію Колодяжному, завдяки співпраці з якими підприємство отримало велике замовлення на виготовлення партії спортивного обладнання для спортмайданчиків та шкільні парти.  

Крім того, за сприяння директора був відкритий гурток англійської мови, діти працівників з особливими потребами долучились до президентської програми «2016 – рік англійської мови в Україні». Одинадцятеро дітей вивчатимуть англійську мову. В майбутньому відкриття комп’ютерного класу.  Для членів УВП УТОС відкрита швейна майстерня по пошиву та ремонту одягу,працює перукарня.  

Вадим Савченко висловив подяку усім, хто допомагає у такі скрутні часи підприємству, яке дає роботу людям з особливими потребами.

На фото вироби УТОСу

3037 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.