ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.12.2018 | 14:35

Кіровоградській обласнiй бiблiотецi iменi Євгена Маланюка виповнилося 40 рокiв. ФОТО

Кіровоградській обласнiй бiблiотецi iменi Євгена Маланюка виповнилося 40 рокiв. ФОТО

У Кропивницькому на сороковий ювiлей книгозбiрнi зiбралися близько сотнi її читачiв, партнерiв, представникiв творчої iнтелiгенцiї та громадськостi. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

В урочистостях також взяв участь перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Сергiй Коваленко. Він подякував колективу за роботу та вручив директору бiблiотеки Ларисi Савченко подарунковий сертифiкат на отримання комп’ютера.

Пiд час урочистостей керiвник книгозбiрнi презентувала гостям здобутки та iнновацiйнi практики закладу. З-помiж популярних серед мiстян бiблiопроектiв вона назвала щорiчний "Фестиваль молодiжної книги по вулиці Дворцовiй", "Креативна середа", "Патрiотичнi дiалоги "Україно, ми – дочки твої й сини", "Life safe" (Подбай про свою безпеку), "Патрiотичний арт-табiр "Сторiнками iсторiї", "З екрану в реальнiсть", "Святкуймо разом з бiблiотекою", "Митi вiйни: родинна пам`ять живе" та iншi заходи. Традицiйними для бiблiотеки також є тижнi популяризацiї книги, нацiональних культур, презентацiї книг, конкурси, зустрiчi, дiалог поколiнь, майстер-класи, тренiнги, квести.

186 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.