ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2015 | 13:12

Кіровоградський блогер разом з подругою вирушають автостопом до Грузії

Кіровоградський блогер разом зі своєю подругою Наталією Севастьяновою незабаром вирушать у подорож автостопом до Грузії. Про це Сергій Філіппов повідомив у своєму блозі. Нещодавно "РК" розовідав про подорож Сергія на Соловецькі острови, що в Росії. А от зараз він вирішив продовжити свої мандри й автостопом добратися до Грузії. Сергій і Наталія мають вади зору. Та попри це вони здійснюють свою мрію. І допомогти у цьому їм зголосилось чимало небайдужих кіровоградців. 

«Ми вирушаємо автостопом до Грузії. Всім дякуємо за допомогу!

Дуже скоро ми вийдемо за поріг і зробимо крок у величезний світ добрих і відкритих людей. Ми вирушаємо в дивовижну подорож в одну з найпрекрасніших країн світу.

- Візьми мене з собою до Грузії, - попросила Наталя.

Спочатку я навіть не звернув на це уваги. Мені знайомий такий крик душі, до такої фрази часто вдаються друзі, стомлені чотирма стінами офісу. Але Наталя продовжувала стояти на своєму. Про що б ми не заговорили - розмова неодмінно переходила на гірські дороги Грузії, де їй обов'язково треба побувати. І раптом виявилося, що все взагалі не так просто. Перейнявшись настроєм моєї поїздки на Соловки, вона давно все для себе вирішила. Напередодні нашої зустрічі Наталя радилася з подругою, яка теж втратила зір, обговорювали нюанси і небезпеки такої подорожі.

У моїй голові це все поки погано вкладалося. Але це були вже не сумніви, а страх залишити свою, хоч і солідно розширену, зону комфорту. Серцем я розумів: саме так і спілкується з нами Всесвіт.

Ще добираючись на острови, я вирішив, що восени поїду до Грузії. Літо летіло до кінця, і я не відмовився від своєї затії, навіть почав вивчати маршрут і планувати пункти зупинок. І все ж чогось мені не вистачало. Якщо на Соловки мене вело сяйво мрії, якщо засинаючи і прокидаючись, я чув мелодію Півночі, то Грузія стала просто запланованою поїздкою. І ось, з появою Наталки, весь пазл склався. Я дивився на неї і бачив сяйво її мрії. І цим сяйвом все освітилося.

З Наталею Севастьяновою я знайомий вже п'ять років. Перша тема, на яку ми заговорили - це її піший похід Волинню. Вона у складі групи незрячих у супроводі волонтерів пройшла більше ста кілометрів. Незважаючи на обмеження, Наталя дуже любить подорожувати і часто їздить сама. А для цього, враховуючи відсутність безбар'єрності, потрібно мати мужність. Для неї нічого не варто сісти на поїзд і відправитися в Ужгород, щоб виступити на фестивалі, або махнути до друзів у Ялту. А ось тепер вирішила спробувати себе у вільній подорожі. Хтось із гуру сказав, що автостоп доступний кожному, якщо, звичайно, ви не інвалід першої групи. І гуру помилився, до того ж не просто фактологічно, але й погрішив проти ідеології. Адже вільний мандрівник і повинен нести меседж, що світ відкритий для всіх, що всі бар'єри і перешкоди - це просто наші матеріалізовані страхи.

Нам дуже важлива допомога, і не обов'язково фінансова. Кожне добре слово, рукостискання, кожна хвиля любові - все це дуже важливо в дорозі.

Журналістка Вікторія Шкабой вишиває оригінальні фенечки. Вона подарувала нам в дорогу по талісману, зробленому власними руками.

Андрій Табалов, який очолює організацію "Рідний Кіровоград" фактично став спонсором нашої поїздки, за що йому величезне спасибі.

Спасибі нашому другові Людмилі Шукруті, засновниці організації "Серце матері" за інформаційну підтримку.

Альона Іващенко подорожувала до Грузії торік і в неї залишилося там багато друзів. Ми провели з Альоною прекрасний вечір, вона поділилася з нами дуже корисною інформацією про країну і про те, як туди добиратися. А головне, було видно, як вона в нас вірить і як радіє за нас. Ще Альона написала всім своїм грузинським друзям, так що є місця, де нас уже чекають.

Величезна подяка моєму другові Олександру Вйонцаку, який не відгукується на прохання про допомогу, а сам шукає, кому б допомогти. Цього разу він дуже виручив нас зі спорядженням.

Кіровоградський волонтер Гоча Мдзінарашвілі був у місті проїздом, взагалі зараз майже весь час він проводить в роз'їздах. Але все одно він знайшов час, щоб зустрітися і дати важливі поради. А ввечері знову в дорогу. По-доброму нам заздрить, адже сам все ніяк не може вирватися на Батьківщину. Ще, завдяки йому, у нас тепер є грузинські гроші, він дав нам 170 ларі, напевно, це вся валюта, яка у нього була.

Спасибі Ірині Годовікова за 200 грн. і теплі слова.

Друзі, якщо у Вас є бажання допомогти, от номери наших карток, активних за кордоном:

Райффайзен банк Аваль

4149 5000 2054 3016

Філіппов Сергій Вікторович

Приватбанк:

5168 7420 2030 2828

Севастьянова Наталія Сергіївна

"РК" слідкуватиме за подорожжю та інформуватиме про мандрівку. 


783 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.