ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградські земельні інспектори у ході перевірки угідь Вільхівської сільської ради Благовіщенського району виявили факт самовільного зайняття земельної ділянки

 

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області здійснюють заходи з державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства.

Так, проведено перевірки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Вільхівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області. Як результат, виявлено факт самовільного зайняття місцевим фермерським господарством земельної ділянки площею майже 20 га із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Матеріали про дане порушення були передані до правоохоронних органів. Як результат, Новоукраїнською місцевою прокуратурою Кіровоградської області захищено інтереси держави та в судовому порядку зобов’язано суб’єкта господарювання – фермерське господарство повернути державі самовільно зайняту ним земельну ділянку.

Суд погодився з доводами прокурора, задовольнивши позов у повному обсязі. Зобов’язав фермерське господарство сплатити ще й 57 тис. грн шкоди, заподіяної самовільнім зайняттям землі.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

1425 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.