ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградські земельні інспектори у ході перевірки угідь Світловодського району виявили факт самовільного зайняття земельної ділянки

 

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області здійснюють заходи з державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства.

Так, проведено перевірки угідь, що розташовані за межами с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ОТГ Світловодського району Кіровоградської області. Як результат, виявлено факт зайняття підприємцем-фізичною особою без правовстановлюючих документів земельної ділянки площею 0,15 га, що розташована у прибережній захисній смузі річки Дніпро у складі водоохоронної зони. Встановлено, що підприємецьз 2018 року займався на ній господарською діяльністю. Як наслідок, інспекторами нараховано шкоду у розмірі 258 грн та вручено припис з вимогою звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Підприємець відшкодував шкоду повним обсягом, проте територію не звільнив. Тому матеріали про порушення земельного законодавства були передані до прокуратури Кіровоградської області.

У суді прокурори довели незаконність використання земельної ділянки та зобов’язали підприємця її звільнити шляхом демонтажу, розміщеного на ній майна.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

910 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.