ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградські земельні інспектори у ході перевірки угідь Новопразької ТГ Олександрійського району виявили факт самовільного зайняття земельних ділянок

 

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області здійснюють заходи з державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства.

Так, проведено перевірки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Новопразької територіальної громади (Світлопільська сільська рада) Олександрійського району Кіровоградської області. Як результат, виявлено факт самовільного зайняття фермерським господарством земельних ділянок загальною площею майже 120 га із земель сільськогосподарського призначення державної власності:  наявні посіви сільськогосподарських культур (соняшник). За цим порушенням встановлено шкоду у розмірі 428,6 тис. гривень. Варто зауважити, що дані земельні ділянки відносяться до категорії особливо цінних груп ґрунтів.

Матеріали перевірки передано до правоохоронних органів.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області
1807 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.