ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградські інспектори за ІІІ квартал 2019 року нарахували розмір шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, на загальну суму 1,2 млн грн

 

Протягом ІІІ кварталу 2019 року Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області здійснило 506 перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства. За результатами проведених перевірок виявлено 261 порушення.

З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень державні інспектори склали 168 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесли 169 постанов та наклали адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 38,8 тис. гривень, з яких порушники сплатили майже 31 тис. гривень. Вручили порушникам 192 приписи про усунення порушень земельного законодавства (площа 2,6 тис. га), із яких 52 порушення усунено (площа 530 га).

Загальний розмір нарахованої шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, становить 1,2 млн гривень. Державні інспектори проводять роботу по відшкодуванню завданої державі шкоди, внаслідок чого порушники сплатили у добровільному порядку 763 тис. гривень.

До органів виконавчої влади та місцевого самоврядування фахівці Держгеокадастру Кіровоградщини направили 23 клопотання про надання документів, матеріалів та іншої інформації, необхідної для здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель, та 7 – з питань дотримання вимог земельного законодавства.

Також перевірено 3 251 рішення органів місцевого самоврядування. В результаті виявлено 101 рішення, прийняте з порушеннями вимог земельного законодавства.

105 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.