ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградські інспектори за І півріччя 2020 року нарахували майже 1 млн грн шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства

 

Протягом І півріччя 2020 року Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області здійснило 436 перевірок земельних ділянок щодо дотримання вимог земельного законодавства. Загальна площа угідь становить – 12454 га. За результатами проведених перевірок виявлено 327 порушень (площа – 3709 га).

З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень на земельних ділянках державні інспектори склали 124 протоколи про адміністративні правопорушення (площа – 1060 га). Винесли 118 постанов та наклали адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 28,2 тис. гривень, із яких порушники добровільно сплатили понад 19 тис. гривень. Вручили порушникам 174 приписи про усунення порушень земельного законодавства (площа 2977 га).

Загальний розмір нарахованої шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, становить 955,3 тис. гривень.

Державні інспектори проводять роботу по відшкодуванню завданої державі шкоди, внаслідок чого порушники добровільно сплатили 179,4 тис. гривень. До органів прокуратури передано 13 матеріалів щодо примусового стягнення шкоди (загальна сума шкоди – майже 600 тис. грн).

До органів виконавчої влади та місцевого самоврядування фахівці Держгеокадастру Кіровоградщини направили 173 клопотання, із яких 80 – про надання документів, матеріалів та іншої інформації, необхідної для здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель, 93 – з питань дотримання вимог земельного законодавства.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

215 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.