ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградські інспектори з початку 2019 року нарахували розмір шкоди, встановленої під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства, на загальну суму 3,42 млн грн

 

З початку 2019 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено 762 перевірки щодо дотримання вимог земельного законодавства. За результатами проведених перевірок виявлено 621 порушення.

З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень державні інспектори склали 275 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесли 272 постанови та наклали адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 64,7 тис.грн. Як результат, порушники сплатили – 50,05 тис.грн.

Загальний розмір нарахованої шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу становить 3,42 млн гривень. Державні інспектори проводять роботу по відшкодуванню завданої державі шкоди, внаслідок чого порушники сплатили у добровільному порядку 1,32 млн гривень.

Крім того, з початку 2019 року державні інспектори розглянули 199 звернень громадян та юридичних осіб та 130 вимог органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

234 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.